TAP104K035SRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP104K035SRW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP104K035SRW
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP104K035SRW.pdf
  • Pranešimas
TAP104K035SRW specifikacijos
Dalies numeris TAP104K035SRW Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 345304 pcs Duomenų lapas TAP104K035SRW.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-11084-2
TAP104K035SRW-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 26 Ohm
Išsamus aprašymas 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm Talpa 0.1µF