TAP104K035DTS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP104K035DTS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP104K035DTS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP104K035DTS.pdf
  • Pranešimas
TAP104K035DTS specifikacijos
Dalies numeris TAP104K035DTS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 281511 pcs Duomenų lapas TAP104K035DTS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 26 Ohm Išsamus aprašymas 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm
Talpa 0.1µF