SCMR18F105MSBA0
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCMR18F105MSBA0
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAPACITOR 1MF 5.5V T/H
Duomenų lapai: SCMR18F105MSBA0.pdf
  • Pranešimas
SCMR18F105MSBA0 specifikacijos
Dalies numeris SCMR18F105MSBA0 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAPACITOR 1MF 5.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 34966 pcs Duomenų lapas SCMR18F105MSBA0.pdf
Įtampa - Įvertinta 5.5V Tolerancija ±20%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Serija SCM Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 478-12173
SCMR18F105MSBA0
SCMR18F105MSBA0-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" 0.433" (11.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm @ 1kHz Išsamus aprašymas 1F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 250 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
Talpa 1F