SCMR18C105MSBA0
AVX CorporationAVX Corporation
SCMR18C105MSBA0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCMR18C105MSBA0
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.SCMR18C105MSBA0.pdf2.SCMR18C105MSBA0.pdf3.SCMR18C105MSBA0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SCMR18C105MSBA0 specifikacijos
Dalies numeris SCMR18C105MSBA0 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 5V Tolerancija ±20%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Serija SCM Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 478-10016
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 1kHz Išsamus aprašymas 1F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
Talpa 1F