F971C336MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971C336MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C336MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Duomenų lapai: 1.F971C336MCC.pdf2.F971C336MCC.pdf
  • Pranešimas
F971C336MCC specifikacijos
Dalies numeris F971C336MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106382 pcs Duomenų lapas 1.F971C336MCC.pdf2.F971C336MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 478-8581-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.1 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm
Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971C335MBA
F971C335MBA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1411
Sandelyje: 5479 pcs
parsisiųsti: F971C335MBA.pdf
RFQ
F971C336MNC
F971C336MNC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 16V 20% 2917
Sandelyje: 126361 pcs
parsisiųsti: F971C336MNC.pdf
RFQ
F971C336MCCHT3
F971C336MCCHT3
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312