F971C336MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C336MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C336MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.F971C336MBA.pdf2.F971C336MBA.pdf
  • Pranešimas
F971C336MBA specifikacijos
Dalies numeris F971C336MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179788 pcs Duomenų lapas 1.F971C336MBA.pdf2.F971C336MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 478-8580-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.1 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm
Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971C336KCC
F971C336KCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312