F970J335MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J335MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970J335MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206
Duomenų lapai: 1.F970J335MAAHT3.pdf2.F970J335MAAHT3.pdf
  • Pranešimas
F970J335MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F970J335MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 329214 pcs Duomenų lapas 1.F970J335MAAHT3.pdf2.F970J335MAAHT3.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97-HT3 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 478-12037-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.5 Ohm Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4.5 Ohm
Talpa 3.3µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F970J336KCC
F970J336KCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2312
Sandelyje: 147896 pcs
parsisiųsti: F970J336KCC.pdf
RFQ
F970J336KAA
F970J336KAA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1206