F970J226MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J226MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970J226MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Duomenų lapai: 1.F970J226MBAHT3.pdf2.F970J226MBAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F970J226MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F970J226MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171504 pcs Duomenų lapas 1.F970J226MBAHT3.pdf2.F970J226MBAHT3.pdf
Serija * Pakuotė Original-Reel®
Kiti vardai 478-12036-6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Tantalum Capacitors
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F970J226MCC
F970J226MCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312
Sandelyje: 150473 pcs
parsisiųsti: F970J226MCC.pdf
RFQ
F970J226MBA
F970J226MBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 20% 6.3V SMD