F970J106MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F970J106MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970J106MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: F970J106MBA.pdf
  • Pranešimas
F970J106MBA specifikacijos
Dalies numeris F970J106MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253360 pcs Duomenų lapas F970J106MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai F970J106MBAAVX Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.1 Ohm Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm
Talpa 10µF