F970G686MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F970G686MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970G686MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 4V 20% 2312
Duomenų lapai: F970G686MCC.pdf
  • Pranešimas
F970G686MCC specifikacijos
Dalies numeris F970G686MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 68UF 4V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4886 pcs Duomenų lapas F970G686MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai F970G686MCCAVX Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos High Reliability
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 800 mOhm Talpa 68µF