F930J476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J476MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930J476MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411
Duomenų lapai: F930J476MBA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F930J476MBA specifikacijos
Dalies numeris F930J476MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 393029 pcs Duomenų lapas F930J476MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-8181-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm Talpa 47µF