F930J476KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J476KBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930J476KBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
Duomenų lapai: F930J476KBA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F930J476KBA specifikacijos
Dalies numeris F930J476KBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 418454 pcs Duomenų lapas F930J476KBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-8179-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm Talpa 47µF