F930G337KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F930G337KCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930G337KCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 4V 10% 2312
Duomenų lapai: F930G337KCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F930G337KCC specifikacijos
Dalies numeris F930G337KCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 330UF 4V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60180 pcs Duomenų lapas F930G337KCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F93 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 478-8143-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 700 mOhm Talpa 330µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F930G336KAA
F930G336KAA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 4V 10% 1206