F930G227MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F930G227MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930G227MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 4V 20% 2312
Duomenų lapai: F930G227MCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F930G227MCC specifikacijos
Dalies numeris F930G227MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 4V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95264 pcs Duomenų lapas F930G227MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F93 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai F930G227MCCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 700 mOhm Talpa 220µF