F911C226MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F911C226MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F911C226MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: F911C226MBA.pdf
  • Pranešimas
F911C226MBA specifikacijos
Dalies numeris F911C226MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140447 pcs Duomenų lapas F911C226MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F91 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-9387-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 950 mOhm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 950 mOhm Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F911A476MCC
F911A476MCC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 47UF 10V 20% 2312
Sandelyje: 83438 pcs
parsisiųsti: F911A476MCC.pdf
RFQ
F911A476MBAAJ6
F911A476MBAAJ6
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 47UF 20% 10V SMD
Sandelyje: 107733 pcs
parsisiųsti: F911A476MBAAJ6.pdf
RFQ
F911C226MBAAJ6
F911C226MBAAJ6
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 20% 16V SMD