F911A476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F911A476MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F911A476MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: F911A476MBA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F911A476MBA specifikacijos
Dalies numeris F911A476MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130395 pcs Duomenų lapas F911A476MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F91 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-9386-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 500 mOhm Talpa 47µF