F910G157MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F910G157MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F910G157MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 150UF 4V 20% 2312
Duomenų lapai: F910G157MCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F910G157MCC specifikacijos
Dalies numeris F910G157MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 150UF 4V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73359 pcs Duomenų lapas F910G157MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F91 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai F910G157MCCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm Talpa 150µF