F910E227MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F910E227MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F910E227MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 2.5V 20% 2312
Duomenų lapai: F910E227MCC.pdf
  • Pranešimas
F910E227MCC specifikacijos
Dalies numeris F910E227MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 2.5V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4132 pcs Duomenų lapas F910E227MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F91 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai F910E227MCCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm
Talpa 220µF