F720J337MRC
AVX CorporationAVX Corporation
F720J337MRC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F720J337MRC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2824
Duomenų lapai: F720J337MRC.pdf
  • Pranešimas
F720J337MRC specifikacijos
Dalies numeris F720J337MRC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39960 pcs Duomenų lapas F720J337MRC.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F72, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 478-8068-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas R Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 700 mOhm Talpa 330µF