F720J158MMC
AVX CorporationAVX Corporation
F720J158MMC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F720J158MMC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2824
Duomenų lapai: F720J158MMC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F720J158MMC specifikacijos
Dalies numeris F720J158MMC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1500UF 6.3V 20% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48370 pcs Duomenų lapas F720J158MMC.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F72, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 478-8067-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas M Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm
Išsamus aprašymas 1500µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm Talpa 1500µF