CWR29NB475KBHC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29NB475KBHC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29NB475KBHC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915
Duomenų lapai: CWR29NB475KBHC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29NB475KBHC specifikacijos
Dalies numeris CWR29NB475KBHC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2915 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4101 pcs Duomenų lapas CWR29NB475KBHC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Kiti vardai 1010-1157
1010-1157-MIL
TAZH475K050LBMB0945
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Talpa 4.7µF