CWR29MC335JCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29MC335JCFC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29MC335JCFC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 5% 35V 2214
Duomenų lapai: CWR29MC335JCFC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR29MC335JCFC specifikacijos
Dalies numeris CWR29MC335JCFC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 5% 35V 2214 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1946 pcs Duomenų lapas CWR29MC335JCFC.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2214 (5634 Metric) Kiti vardai 1010-1153
1010-1153-MIL
TAZF335J035LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas F Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.085" (2.16mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2214 (5634 Metric) 700 mOhm Talpa 3.3µF