CWR09FB105MB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09FB105MB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1UF 20% 10V 1005
Duomenų lapai: CWR09FB105MB.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
  • Pranešimas
CWR09FB105MB specifikacijos
Dalies numeris CWR09FB105MB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1UF 20% 10V 1005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
Galimas kiekis 7603 pcs Duomenų lapas CWR09FB105MB.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, TAZ Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1005 (2512 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Request inventory verification / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm)
funkcijos Military Gedimo greitis B (0.1%)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1005 (2512 Metric) 10 Ohm @ 100kHz
Talpa 1µF