CWR09DC686KP
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09DC686KP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 10% 6V 2915
Duomenų lapai: CWR09DC686KP.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR09DC686KP specifikacijos
Dalies numeris CWR09DC686KP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10% 6V 2915 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
Galimas kiekis 7452 pcs Duomenų lapas CWR09DC686KP.pdf
Įtampa - Įvertinta 6V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, TAZ Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo dydžio kodas H
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Request inventory verification / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm)
funkcijos Military Gedimo greitis B (0.1%)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 6V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm @ 100kHz
Talpa 68µF