CU0131R75BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU0131R75BAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CU0131R75BAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.75PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: CU0131R75BAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CU0131R75BAT2A specifikacijos
Dalies numeris CU0131R75BAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.75PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1981934 pcs Duomenų lapas CU0131R75BAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CU
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 478-7838-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Ultra Low ESR Išsamus aprašymas 0.75pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 0.75pF Programos RF, Microwave, High Frequency