CU01313R9BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU01313R9BAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CU01313R9BAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: CU01313R9BAT2A.pdf
  • Pranešimas
CU01313R9BAT2A specifikacijos
Dalies numeris CU01313R9BAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2415040 pcs Duomenų lapas CU01313R9BAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CU
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 478-7833-2
CU01313R9BAT2A\5K
CU01313R9BAT2A5K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Ultra Low ESR Išsamus aprašymas 3.9pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 3.9pF Programos RF, Microwave, High Frequency