67S102MBECA
AVX CorporationAVX Corporation
67S102MBECA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 67S102MBECA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL
Duomenų lapai: 67S102MBECA.pdf
  • Pranešimas
67S102MBECA specifikacijos
Dalies numeris 67S102MBECA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5866 pcs Duomenų lapas 67S102MBECA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4283
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos General Purpose