67SLG030030050PI00
Laird TechnologiesLaird Technologies
67SLG030030050PI00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 67SLG030030050PI00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
Duomenų lapai: 1.67SLG030030050PI00.pdf2.67SLG030030050PI00.pdf
  • Pranešimas
67SLG030030050PI00 specifikacijos
Dalies numeris 67SLG030030050PI00 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 548889 pcs Duomenų lapas 1.67SLG030030050PI00.pdf2.67SLG030030050PI00.pdf
Plotis 0.118" (3.00mm) Įveskite Film Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1587-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.118" (3.00mm)