5SS102MBDCA
AVX CorporationAVX Corporation
5SS102MBDCA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5SS102MBDCA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL
Duomenų lapai: 5SS102MBDCA.pdf
  • Pranešimas
5SS102MBDCA specifikacijos
Dalies numeris 5SS102MBDCA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5701 pcs Duomenų lapas 5SS102MBDCA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Talpa 1000pF