5SS222MBFCA
AVX CorporationAVX Corporation
5SS222MBFCA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5SS222MBFCA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL
Duomenų lapai: 5SS222MBFCA.pdf
  • Pranešimas
5SS222MBFCA specifikacijos
Dalies numeris 5SS222MBFCA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4457 pcs Duomenų lapas 5SS222MBFCA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 478-4264
Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Talpa 2200pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5SS222MBFCI
5SS222MBFCI
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL