1206YC475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YC475MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206YC475MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206YC475MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1206YC475MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 1206YC475MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 472460 pcs Duomenų lapas 1206YC475MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 478-12245-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4.7µF Programos General Purpose