1206YC474MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YC474MAT4A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206YC474MAT4A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.1206YC474MAT4A.pdf2.1206YC474MAT4A.pdf3.1206YC474MAT4A.pdf
  • Pranešimas
1206YC474MAT4A specifikacijos
Dalies numeris 1206YC474MAT4A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 397700 pcs Duomenų lapas 1.1206YC474MAT4A.pdf2.1206YC474MAT4A.pdf3.1206YC474MAT4A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose