08056D226MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08056D226MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08056D226MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Duomenų lapai: 1.08056D226MAT2A.pdf2.08056D226MAT2A.pdf
  • Pranešimas
08056D226MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08056D226MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 312715 pcs Duomenų lapas 1.08056D226MAT2A.pdf2.08056D226MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 08056D226MAT2A/3K
08056D226MAT2A\3K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Talpa 22µF Programos General Purpose