08056D225MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08056D225MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08056D225MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0805
Duomenų lapai: 08056D225MAT2A.pdf
  • Pranešimas
08056D225MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08056D225MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4510 pcs Duomenų lapas 08056D225MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Talpa 2.2µF Programos General Purpose