04023K150FBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023K150FBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023K150FBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 15PF 25V 0402
Duomenų lapai: 04023K150FBSTR.pdf
  • Pranešimas
04023K150FBSTR specifikacijos
Dalies numeris 04023K150FBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 15PF 25V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 224127 pcs Duomenų lapas 04023K150FBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-11434-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 15pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Talpa 15pF