04023JR45PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023JR45PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023JR45PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0402
Duomenų lapai: 04023JR45PBSTR.pdf
  • Pranešimas
04023JR45PBSTR specifikacijos
Dalies numeris 04023JR45PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240509 pcs Duomenų lapas 04023JR45PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 0.45pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Talpa 0.45pF