0201ZJ0R2ABWTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZJ0R2ABWTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201ZJ0R2ABWTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.2PF 10V 0201
Duomenų lapai: 0201ZJ0R2ABWTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0201ZJ0R2ABWTR specifikacijos
Dalies numeris 0201ZJ0R2ABWTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.2PF 10V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 326328 pcs Duomenų lapas 0201ZJ0R2ABWTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±0.05pF
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 0.2pF Thin Film Capacitor 10V 0201 (0603 Metric)
Talpa 0.2pF