0201ZG103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZG103MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201ZG103MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 10V Y5V 0201
Duomenų lapai: 0201ZG103MAT2A.pdf
  • Pranešimas
0201ZG103MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0201ZG103MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 10V Y5V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 507437 pcs Duomenų lapas 0201ZG103MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0201 (0603 Metric) Talpa 10000pF