DN-19SRV-42U-8SW-GD
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19SRV-42U-8SW-GD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DN-19SRV-42U-8SW-GD
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas SERVER CABINET 19" 42U BLACK
Duomenų lapai: DN-19SRV-42U-8SW-GD.pdf
  • Pranešimas
DN-19SRV-42U-8SW-GD specifikacijos
Dalies numeris DN-19SRV-42U-8SW-GD Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas SERVER CABINET 19" 42U BLACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4665 pcs Duomenų lapas DN-19SRV-42U-8SW-GD.pdf
Svoris 415 lbs (188.2kg) Ventiliacija Top
Įveskite Cabinet Rack Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija Digitus®
Montavimo bėgiai Two Pair Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Metal, Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Cable Entry Systems, Removable Sides Durys Glass (Front), Steel (Rear)
Matmenys - skydas - Matmenys - apskritai 39.370" L x 31.496" W x 80.669" H (1000.00mm x 800.00mm x 2049.00mm)
Išsamus aprašymas Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 31.496" W x 80.669" H (1000.00mm x 800.00mm x 2049.00mm) Black Spalva Black