DN-19SRV-36U-SW-N
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19SRV-36U-SW-N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DN-19SRV-36U-SW-N
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas SERVER CABINET 19" 36U BLACK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DN-19SRV-36U-SW-N specifikacijos
Dalies numeris DN-19SRV-36U-SW-N Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas SERVER CABINET 19" 36U BLACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5278 pcs Duomenų lapas
Svoris - Ventiliacija Door, Top
Įveskite Cabinet Rack Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija Digitus®
Montavimo bėgiai Two Pair Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Metal, Steel "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Cable Entry Systems, Removable Sides Durys Steel
Matmenys - skydas - Matmenys - apskritai 39.370" L x 23.620" W x 70.200" H (1000.00mm x 599.95mm x 1783.08mm)
Išsamus aprašymas Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 39.370" L x 23.620" W x 70.200" H (1000.00mm x 599.95mm x 1783.08mm) Black Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DN-19TRAY-1-800-SW
DN-19TRAY-1-800-SW
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: FIXED SHELF 800MM CABINET BLK
Sandelyje: 4294 pcs
parsisiųsti: DN-19TRAY-1-800-SW.pdf
RFQ
DN-19GS-600
DN-19GS-600
apibūdinimas: RAIL 19" L SUPPORT 330MM 2PCS
Sandelyje: 4407 pcs
parsisiųsti: DN-19GS-600.pdf
RFQ
DN-19GS
DN-19GS
apibūdinimas: RAIL 19" L SUPPORT 715MM 2PCS