AWG28-9/G/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-9/G/300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWG28-9/G/300
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CBL RIBN 9COND 0.050 MULTI 50'
Duomenų lapai: AWG28-9/G/300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AWG28-9/G/300 specifikacijos
Dalies numeris AWG28-9/G/300 Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 9033 pcs Duomenų lapas AWG28-9/G/300.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 300V
Ekranavimas Unshielded Serija AWG
Juostelės plotis 0.450" (11.43mm) Juostelės storis 0.035" (0.89mm)
Reitingai UL Style 2651 Pikis 0.050" (1.27mm)
Kiti vardai AE09M-50 Darbinė temperatūra -10°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 9 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 50.0' (15.24m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Multiple Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Atsparumas izoliacijai 100 MOhms Pirmasis dirigento ženklas -
funkcijos - Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Multiple 9 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 50.0' (15.24m)
Dirigentas Strand 7 Strands / 36 AWG Dirvožemio medžiaga Copper, Tinned