AWG28-64/F/300
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWG28-64/F/300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWG28-64/F/300
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CBL RIBN 64COND 0.050 MULTI 5'
Duomenų lapai: AWG28-64/F/300.pdf
  • Pranešimas
AWG28-64/F/300 specifikacijos
Dalies numeris AWG28-64/F/300 Gamintojas Assmann WSW Components
Galimas kiekis 9541 pcs Duomenų lapas AWG28-64/F/300.pdf
Įtampa 28 AWG Naudojimas Unshielded
Ekranavimas 5.0' (1.52m) Skydo tipas 7 Strands / 36 AWG
Serija AWG Juostelės plotis 0.035" (0.89mm)
Grąžinimo nuostolis Poly-Vinyl Chloride (PVC) Reitingai UL Style 2651
Kiti vardai AE64M-5 Darbinė temperatūra -10°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 0.050" (1.27mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas AWG28-64/F/300 Ilgis - pasibaigęs 64
Ilgis - nuimamas ritinys - Atsparumas izoliacijai 3.200" (81.28mm)
Lytis Flat Cable Pirmasis dirigento ženklas 100 MOhms
funkcijos - Išplėstas aprašymas Flat Ribbon Cable Multiple 64 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 5.0' (1.52m)
Dielektrinė medžiaga Copper, Tinned apibūdinimas CBL RIBN 64COND 0.050 MULTI 5'
Dabartinis įvertinimas - Pagrindinė medžiaga Multiple
Barelio gylis 300V