A-HDS26-HOOD-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS26-HOOD-WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-HDS26-HOOD-WP
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR
Duomenų lapai: A-HDS26-HOOD-WP.pdf
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
A-HDS26-HOOD-WP specifikacijos
Dalies numeris A-HDS26-HOOD-WP Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8914 pcs Duomenų lapas A-HDS26-HOOD-WP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai A-HDS 26-HOOD-WP-R
A-HDS26-HOOD-WP-R
AE10121
AHDS26HOODWPR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew funkcijos Assembly
Išsamus aprašymas 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas -