A-HDS15-HOOD-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS15-HOOD-WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-HDS15-HOOD-WP
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR
Duomenų lapai: A-HDS15-HOOD-WP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
A-HDS15-HOOD-WP specifikacijos
Dalies numeris A-HDS15-HOOD-WP Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13044 pcs Duomenų lapas A-HDS15-HOOD-WP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 1 (DE, E) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai A-HDS 15-HOOD-WP-R
A-HDS15-HOOD-WP-R
AE10119
AHDS15HOODWPR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew funkcijos Assembly
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Jungties stilius D-Sub, High Density Spalva Black
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A-HDS15LL-TAXL-B-R
A-HDS15LL-TAXL-B-R
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR
Sandelyje: 5808 pcs
parsisiųsti:
RFQ
A-HDS26AA-WP
A-HDS26AA-WP
apibūdinimas: CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
Sandelyje: 7141 pcs
parsisiųsti: A-HDS26AA-WP.pdf
RFQ
A-HDS 62 PP/Z
A-HDS 62 PP/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 62P VERT SLDR
parsisiųsti: A-HDS 62 PP/Z.pdf
A-HDS15PP-WP
A-HDS15PP-WP
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
parsisiųsti: A-HDS15PP-WP.pdf
A-HDS15AA-WP
A-HDS15AA-WP
apibūdinimas: CONN DSUB HD PLUG 15POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDS15AA-WP.pdf
A-HDS 44 LL/Z
A-HDS 44 LL/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR
parsisiųsti: A-HDS 44 LL/Z.pdf
A-HDS 62 LL/Z
A-HDS 62 LL/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 62POS STR
parsisiųsti: A-HDS 62 LL/Z.pdf
A-HDS15PP-TAXL-B-R
A-HDS15PP-TAXL-B-R
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 15P VERT SLDR
parsisiųsti: A-HDS15PP-TAXL-B-R.pdf
A-HDS 44 PP/Z
A-HDS 44 PP/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 44P VERT SLDR
parsisiųsti: A-HDS 44 PP/Z.pdf
A-HDS26-HOOD-WP
A-HDS26-HOOD-WP
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR
parsisiųsti: A-HDS26-HOOD-WP.pdf
A-HDS 44 A-KG/T
A-HDS 44 A-KG/T
apibūdinimas: CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDS 44 A-KG/T.pdf
A-HDS 62 A-KG/T
A-HDS 62 A-KG/T
apibūdinimas: CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDS 62 A-KG/T.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus