A-HDF26AA-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDF26AA-WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-HDF26AA-WP
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Duomenų lapai: A-HDF26AA-WP.pdf
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
A-HDF26AA-WP specifikacijos
Dalies numeris A-HDF26AA-WP Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7142 pcs Duomenų lapas A-HDF26AA-WP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai A-HDF 26 AA-WP
A-HDF26AA-WP-R
AE10125
AHDF26AAWPR
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock funkcijos -
Išsamus aprašymas 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub, High Density Spalva Black
Backset Spacing 0.189" (4.80mm)