A-HDF-44-PP-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDF-44-PP-WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-HDF-44-PP-WP
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Duomenų lapai: A-HDF-44-PP-WP.pdf
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
A-HDF-44-PP-WP specifikacijos
Dalies numeris A-HDF-44-PP-WP Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6062 pcs Duomenų lapas A-HDF-44-PP-WP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai A-HDF 44 PP-WP
A-HDF44PP-WP
A-HDF44PP-WP-R
AE10138
AHDF44PPWPR
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 44 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock funkcijos -
Išsamus aprašymas 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub, High Density Spalva Black
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
Sandelyje: 89718 pcs
parsisiųsti: A-HDF 44 PP/Z.pdf
RFQ
A-HDF15PP-TAXL-B-R
A-HDF15PP-TAXL-B-R
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR
Sandelyje: 4150 pcs
parsisiųsti: A-HDF15PP-TAXL-B-R.pdf
RFQ
A-HDF 44 A-KG/T
A-HDF 44 A-KG/T
apibūdinimas: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDF 44 A-KG/T.pdf
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
apibūdinimas: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 LL/Z
A-HDF 44 LL/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 44POS STR
parsisiųsti: A-HDF 44 LL/Z.pdf
A-HDF15-HOOD-WP
A-HDF15-HOOD-WP
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
parsisiųsti: A-HDF15-HOOD-WP.pdf
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
apibūdinimas: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
parsisiųsti: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
parsisiųsti: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR
parsisiųsti: A-HDF 62 LL/Z.pdf
A-HDF 62 PP/Z
A-HDF 62 PP/Z
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 62P VERT SLDR
parsisiųsti: A-HDF 62 PP/Z.pdf
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R