A-CCS20-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS20-Z-SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-CCS20-Z-SM
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Duomenų lapai: A-CCS20-Z-SM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A-CCS20-Z-SM specifikacijos
Dalies numeris A-CCS20-Z-SM Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN SOCKET PLCC 20POS TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5454 pcs Duomenų lapas A-CCS20-Z-SM.pdf
Įveskite PLCC Nutraukimo įrašo trukmė 0.130" (3.30mm)
Nutraukimas Solder Serija -
Pitch - pranešimas 0.050" (1.27mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai A-CCS-20-Z-SM
ACCS20ZSM
AE7339
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 20 (4 x 5)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled funkcijos Closed Frame
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekite su rezistencija 30 mOhm
Kontaktai medžiaga - pranešimas Phosphor Bronze Kontaktinė medžiaga - poravimas Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish - paštu Tin Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A-CCS20-Z
A-CCS20-Z
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Sandelyje: 5116 pcs
parsisiųsti: A-CCS20-Z.pdf
RFQ
A-CCS28-Z
A-CCS28-Z
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 28POS TIN
Sandelyje: 4582 pcs
parsisiųsti: A-CCS28-Z.pdf
RFQ
A-CCS-044-Z-T
A-CCS-044-Z-T
apibūdinimas: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
parsisiųsti: A-CCS-044-Z-T.pdf
A-CCS20-Z-SM-R
A-CCS20-Z-SM-R