A-CCS-044-Z-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS-044-Z-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-CCS-044-Z-T
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Duomenų lapai: A-CCS-044-Z-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A-CCS-044-Z-T specifikacijos
Dalies numeris A-CCS-044-Z-T Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN SOCKET PLCC 44POS TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119298 pcs Duomenų lapas A-CCS-044-Z-T.pdf
Įveskite PLCC Nutraukimo įrašo trukmė 0.132" (3.35mm)
Nutraukimas Solder Serija -
Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)