EP9W22RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W22RJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP9W22RJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 22 OHM 9W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP9W22RJ.pdf2.EP9W22RJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EP9W22RJ specifikacijos
Dalies numeris EP9W22RJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 22 OHM 9W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90361 pcs Duomenų lapas 1.EP9W22RJ.pdf2.EP9W22RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 9W Pakuotė Tape & Box (TB)