EP9W15KJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W15KJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP9W15KJ
Gamintojas / Gamintojas: AMP Connectors / TE Connectivity
Prekės aprašymas RES 15K OHM 9W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.EP9W15KJ.pdf2.EP9W15KJ.pdf
  • Pranešimas
EP9W15KJ specifikacijos
Dalies numeris EP9W15KJ Gamintojas AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas RES 15K OHM 9W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80768 pcs Duomenų lapas 1.EP9W15KJ.pdf2.EP9W15KJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Serija EP, Neohm Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 9W Pakuotė Tape & Box (TB)